That day never came That day never comes

Leden 2011

Hurts - Mother nature

31. ledna 2011 v 22:09 | The'Renatte! ^^
renatte483.blog.cz
Přiznávám se, neznám je.. Nikdy jsem o nich neslyšela a ani název Hurts mi nic neříká:) Ale objevila jsem tuhle písničku a můžu se nad ní rozplynout!♥ Je opravdu úžasná.. A já opravdu nevím, co víc k ní dodat.. Posuďte sami!:)0.1

30. ledna 2011 v 12:57 | The'Renatte! ^^
Mé jméno → Renata
Jak bych se chtěl/a jmenovat → asi Diana
Mé příjmení → to neřeknu:) ne proto, že by bylo divné..
Jaké příjmení bych chtěl/a → nad tím jsem nikdy neuvažovala:) Ale asi nějaké cizí, třeba Taylor:)
Můj věk → 17
Kolik bych chtěl/a mít(let) → můj věk mi vyhovuje, za ani ne půl roku mi bude 18:)
Má výška → něco kolem 167 cm:)
Kolik bych chtěla mít → nechala bych to tak, jak to je:) 
Moje bydliště → ve Středočeským kraji:P
Kde bych chtěl/a bydlet → kdybych si měla vybrat v Česku, tak je mi to jedno, ale hlavně ve městě:)
Moje nejoblíbenější místo → můj pokoj:) někdy dokonce i škola..
Moje nejoblíbenější město → Přibyslav:)
Moje nejoblíbenější barva → černá a červená:) Ale co se oblečení týče, tak se dobře cítím v šedé a zelené:)
Moje nejoblíbenější zvíře → miluju psy, ale ne ty velké:) Měla jsem špice, ale ten mi umřel, teď mám zlatého retrívra a opravdu ho nemám ráda:/ Domů jsem si pořídila kočičku, která je pěkná mrcha a teď plánuju potkana:) Ráda bych krátkosrstou čivavu:))


Renatte

29. ledna 2011 v 22:53 | The'Renatte! ^^
Dotazníky - [chceš-li se o mě dozvědět víc..]

Avril Lavigne

23. ledna 2011 v 17:43 | The'Renatte! ^^
renatte483.blog.cz
Co jen k téhle kočce dodat? Snad jen, že MILUJU JÍ!♥ Je pro mě vzorem už něco kolem 8 let a stále mě neomrzela! Právě naopak, pořád mě něčím překvapuje, že jí musím milovat víc a víc.. :) Je neskutečná!:) Obdivuju její styl, její krásu, její hlas.. Pro mě je z tich x stovek úžasných zpěvaček už napořád číslo 1!♥ Můžu její songy poslouchat pořád dokola a stále se při nich usmívám a vnímám všechny tóny, jako bych je právě slyšela poprvé!:') Je jedinečná, originální a to je to, co na ní tak miluju!^^ Je tak úžasná, až mi přijde, že víc už to ani nejde!:) Není nic, co by mi se mi na ní nelíbilo, a nebo mi na ní vadilo.. Pro mě je dokonalá a už jako malá jsem chtěla být jako ONA! A teď to chci ještě víc!<3

Avril je má RockStar!^^


Adam Lambert - What do you want from me

23. ledna 2011 v 14:54 | The'Renatte! ^^
renatte483.blog.cz
Párkrát jsem tuhle písničku zaslechla v rádiích, ale ani v nejmenším jsem netušila, že je od Adama!:) Nikdy jsem se o něj nezajímala a nikdy jsem vážně neměla potřebu si ho najít na YT a poslechnout si nějaký jeho song, ale nedávno jsem na něj náhodou narazila a sakra.. Ta písnička mi už napoprvé, když jsem jí slyšela, přišla boží!:) 
One of my deviations ×1

19. ledna 2011 v 19:32 | The'Renatte! ^^
Je to jedna z věcí, na kterou jsem opravdu úchylná! Mohla bych je mít na každým kousku oblečení a pořád by to bylo málo!:)

Tokio Hotel

19. ledna 2011 v 18:35 | The'Renatte! ^^


renatte483.blog.cz
Ano je to tak, jsem zapřísáhlou fanynkou této Německé skupiny.. Komu se to nelíbí, ať si tenhle článek vůbec nečte a už vůbec se k němu nevyjadřuje!:))..
Pro TH mám slabost už 5 a půl roku a stále je to tak silné, jako na začátku!:) Každý měl ty hloupé řeči typu, že za rok mě to přejde a ejhle.. ono je to už víc jak pět let a já jsem na sebe právem pyšná!<3 
BILL! Byla to láska na první pohled!♥ Nikdy mě nikdo nezaujal tak jako on:) A do dnes je mým velkým vzorem!:)
Stejně tak jako jeho dvojče TOM! Je až neuvěřitelný, že je rok od roku krásnější, i když si stále říkám, že víc to snad už ani nejde!:)<3
A Géčka? Já nemám slov ani k jednomu z nich!:) Bez nich už by to nebyli Tokio Hotel!:) Gustav je pro mě jeden z tich nejlepších bubeníků vůbec!:) A Georg? Já žeru jeho postavu!O:) Když jsem ho viděla 3.4.07' poprvé naživo, nemohla jsem věřit svým očím, byl tak nádherný!:)
Všechno se změnilo již zmiňovaného 3.4.07' kdy dorazili do Pražské v té době ještě Sazka Areny.. Od té doby se můj citový vztah k nim změnil v něco mnohem silnějšího, co trvá až do dnes!♥ A to nemluvě o 15.3.10' kdy navštívili Pražskou Tesla Arenu!:') Nechci se tady o tom rozepisovat, snad někdy jindy!:) 
Prostě a jednoduše, TOKIO HOTEL byly, jsou a vždycky budou na 1.místě! <3Good Charlotte - Like It's Her Birthday

18. ledna 2011 v 17:02 | The'Renatte! ^^

renatte483.blog.cz
Good Charlotte znám už pěknou řádku let a vždycky jsem si ráda poslechla jakýkoli jejich song!:) Teď mě ale neskutečně vzala za srdce jejich nová písnička s názvem Like It's Her Birthday!♥ Je z jejich nového alba Cardiology, na kterém je mimochodem 17 skvělých pecek včetně BonusTracků!:) Určitě neprohloupíte, když si album poslechnete!:)) 
Calms you..

17. ledna 2011 v 21:13 | The'Renatte! ^^
Když jsem naštvaná, vytočená, vydeptaná nebo jen prostě hrozně hyperaktivní! Vždycky je tu semnou Bubble Shooter!;D Mě ta hra vážně hrozně uklidňuje!:) I když se občas nervuju nad tím, že ta hra prostě vyhrát nejde!:/ (ale JDE!;D) Opravdu mi pomáhá se zklidňit a uvolnit se:)) Možná proto, že je tam tolik barev!;D Ne, ale fáákt!:) Určitě to zkuste, je to LÉK!:)
Bubble Shooter < zde si ji můžete zahrát:)

The'Renatte ^^

My cat looks nice, but it's a tiger..^^ ×2

17. ledna 2011 v 19:07 | The'Renatte! ^^
Ráda fotím, sice na mobil, který má jen 5.0 MegaPixels, ale hlavní je, že je vždycky po ruce!:) Přináším první fotky, focené v předchozích několika minutách!:) Mimochodem za nadpisem, bude vždy křížek a za ním číslo, které udává počet fotek v článku!:) Teď mám pro Vás 2 a z názvu plyne, že jde o mojí kočičku!;) Jmenuje se Pepina, (měla jsem totiž psa jménem Pepa, ale zemřel, proto jsem ji pojmenovala po něm..) ale nikdo jí tak neříká;D Když je hodná, je pro mě Miláček, zlatíčko, čumák a koťátko!♥ Ovšem, když mě naštve, není nic jinýho, než hrozná kráva, děvka, apod. :D Stejně ji miluju!:)<3 
Fotky pod perexem!:)