That day never came That day never comes

I want to change my past..

5. února 2011 v 18:36 | The'Renatte! ^^ |  Diary
Je toho tolik, co bych udělala jinak nebo radši, neudělala bych to vůbec.. Díky všemu, co se za tich pár let, kdy jsem se začala stávat velkou holkou, stalo, mám teď mindráky, které mě už nejspíš poznamenají na celý život. Poslední dobou se cítím zas víc než jen zbytečná. Všechno se mi vrací, pořád musím přemýšlet nad tím, co jsem udělala nebo co jsem udělat mohla. Jako by to všechno, co jsem udělala nebylo vůbec správný. Bohužel ani nevím, proč se vždycky všechno tak pokazilo. Ale pokaždé hodím vinu na sebe, i když já třeba za nic nemůžu. Ale jaksi mi nikdy není odpovědí na mé otázky, proč se to sakra stalo?
Jde tady o všechno. O školu, kamarády, rodinu a dokonce i lásku. Je tu R. , která by na svůj život nedala dopustit a připadá si docela šťastná. Ale častěji je tu R. , která se cítí jako největší kráva, která vlastně nemá ani pro co žít, pořád jenom brečí a nesnáší všechno kolem sebe.
Sice jsem bláznivá, jsem pro každou srandu a ráda si hledám nový kamarády, ale bohužel trpím depresema. Přijdou v jakoukoli chvíli, takže já jsem z minuty na minutu úplně někdo jiný. Hrozně se bavím a směju se a najednou mi úsměv na tváři zmizí a já už si zas připadám, že jsem tu úplně zbytečná a mám chuť si něco udělat. Ne jednou jsem se o něco pokusila.

A proto bych chtěla změnit svojí minulost, abych si od první chvíle, kdy jsem začala vnímat svět, začala života naplno užívat, dělala si radost, na všechny se smála, začala se pořádně učit, abych jednou mohla dělat to, co by mě bavilo, abych nikdy nezačala být tak drzá jako jsem teď, abych se začala něčemu věnovat, třeba hrát na klavír, kytaru nebo bicí.

 


Komentáře

1 Fai Fai | Web | 9. února 2011 v 19:37 | Reagovat

Bicí,bicí,bicí,prosím bicí!A pak to naučíš mě!
Jen do toho holka.Zbav se depresí,bojuj.Bojuj dokud se ti jen trochu chce.!

2 Fai Fai | 9. února 2011 v 19:37 | Reagovat

Mimochodem.:)
Si moc hezká slečna!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama