That day never came That day never comes

Happy Easter

25. dubna 2011 v 17:18 | The'Renatte! ^^ |  Diary
Jo! Veselé velikonoce vám přeju, i když je nesnáším a dneska jsem je doslova zaspala:)
Prázdniny utekly jako voda a já bych si je tak do pátku ještě prodloužila.. Vůbec se mi nechce ráno brzy vstávat a už vůbec se mi nechce učit.. Za týden jsou čarodejnice a já absolutně nevím, co budu dělat, protože tady v tý naší prdeli zůstat nechci:/
Začátek prázdnin jsem pojala velmi zhurta. Jela jsem spolu s kamarádem a s tím "klukem z prváku" na grilovaní za mojí kámoškou a jejím klukem, i když se nakonec negrilovalo. Já se po dlouhý době opila jak dobytek, takže teď už si dlouho zas ani necucnu (dobře, včera jsem si dala pivo).. A už to není s tím klukem z mojí strany tak záživný. Teď když vím, že by mi zobal z ruky, tak už mě to k němu netáhne tolik, jako když jsem si myslela, že u něj nemám šanci.. Prostě mě tím, jak moc by o mě stál, vyplašil :/.. Po zbytek prázdnin se nic zajímavýho nedělo. Až včera!:/ A to byl takovou dobu klid, všechno bylo OK.. Včera toho bylo bohužel na mojí povahu dost!
Zkráceně.. Za 1) šla jsem s dvěmi kamarádkami na grilovačku do vedlejší vesnice, šli nás vyprovodit dva kluci. Šli jsme zkratkou samým chroštím.. Jeden kluk hodil cihlou, neuvědomil si, že to hází tam, kde 3 z nás ještě stojíme a mojí kamarádku trefil přímo do hlavy. Skácela se k zemi a já v tu chvíli myslela, že je mrtvá:/ Bylo to tak hnusný, že ještě teď to mám všechno před očima. Skončila v nemocnici s otřesem mozku a rozseklým čelem. Každopádně jsem teď ráda za to, že to dopadlo takhle.. Mohlo to skončit mnohem hůř! A při představě, že já stála hned za ní, mi nabíhá husí kůže. Každopádně, řekli jsme, že spadla.. Ale dneska už to prý řeší policajti:/
Bohužel tím to u mě neskončilo..
Za 2) Můj bratr, když je opilý, tak je doslova psychopat. Už několikrát jsem byla u toho, kdy šel s nožem na mýho tátu. Nechce se mi to sem psát.. Prostě mu včera po dlouhý době zase hráblo. Mě opět nazval feťačkou, přičemž jsem ho (mýho 21 letýho bráchu) zmlátila.. Možná to může znít vtipně a nevím, co ještě.. Ale nic nebolí víc, jako když slyšíte svýho bratra urážet naše vlastní rodiče. Takže, asi se budu zas nějakou tu dobu cítít jako jedináček. A pokud bude chtít, abych mu už nejmíň po stý odpustila, bude se muset sakra snažit!
Můj život je jedna velká dramatická komedie..

Jak jsem psala na úvod. Dnešní velikonoce jsem doslova zaspala, vstávala jsem ve čtvrt na 3, což nechápu O_o ..
A miluju BIG SHOCK! ♥
 


Komentáře

1 veronica leigh veronica leigh | Web | 25. dubna 2011 v 20:14 | Reagovat

vůbec nevim, jak na to co jsi tu psala reagovat. snad jenom: Drž se♥ !!!
každý něco má.. já třeba mámu, která od nás odešla a byl mi sotva rok.// ale kdyby jsme měly všechno řešit a dělat si s tim hlavu tak mám ze života uplný ho*no a utekl by nám stejně rychle, jako teď prázdniny)))

2 veronica leigh veronica leigh | Web | 25. dubna 2011 v 20:51 | Reagovat

já vim. ale bráchové jsou tu od toho, aby tu pro nás byli. ne vždycky to je pravidlo, ale je pravda, že jednou budeme mít jenom je kdo nám z rodiny zbyde.
a s tou "mámou" si já osobně hlavu vůbec nelámu. od letošního ledna bydlí někde ve francii, ani se neozvala a přestala se míchat do mojí rodiny.. nebýt hanky, která se mě ujala když jsem byla malinká neměla bych asi tak bezstarostné dětství a někoho komu bych mohla řikat mami doteď:)))

3 Fai Fai | Web | 26. dubna 2011 v 18:58 | Reagovat

Ale já to chápu.:)
Já tak vstávám běžně.A o velikonocích jsem vstávala v 13:45.:D.Heeeč,dřív!
Ten tvůj bratr to je ale docela šok.
A jak to vaši vůbec řeší?Takové jeho stavy?
Ty si měla ale hodně dramatický prázdniny jak tak koukám.
Dojeď na čarodky k nám.:D.A je to!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama