That day never came That day never comes

I'm in love

15. května 2011 v 11:56 | The'Renatte! ^^ |  Diary


Hlavně, že jsem psala, že se budu snažit psát častěji :/ Fakt sama sebe seru..

Minulý týden jsem byla ve škole ta nejšťastější studentka vůbec :') V úterý jsem se učila na kompozici z účetnictví, ne že by mi tenhle předmět nešel, ale protože jsem hodně chyběla, ještě jsem neměla šanci všechno dohnat a z účta jsem chtěla na vízo nejhůř trojku pro ten dobrý pocit:) Z kompozice jsem dostala 1- a vážně jsem na sebe hrdá:)
Ve středu jsem se musela učit na kompozici z angličtiny u které mi šlo o propadnutí. Učila jsem se do 4 do rána, ale stejně jsem byla smířená s tím, že dostanu za 5, protože já jsem na jazyky vážně tupá:/ Vždycky jsem z kompozice z ájiny dostala za 5, teda kromě prvního pololetí v prváku, kdy to bylo vážně ještě jednoduché a snad loni se mi poštěstilo, že jsem dostala za 4, ale vždycky jsem byla ráda, že jsem prolezla s tou čtyřkou na vysvědčení a víte co? Byly dvě trojky, jedna čtyřka a jinak samé pětky.. Když mi spolužačka oznámila, že mám za 3 a je to zároveň nejlepší práce, měli jste mě vidět. Já brečela jak debil:) Takže teď si ještě nějak opravit češtinu ze které mám čistou pětku, ale psst (fakt je mi to trapný) :D A právo, ve kterém mi taky teče do bot.

Zítra nastupuji na 14ti denní praxi. Jak mě se tam nechce :/ Mám tam být 8 hodin denně, takže od 8 do 4. Jestli mě nebudou pouštět dřív tak budu fakt naštvaná. A jestli na mě budou zlý, tak něco uvidí. Protože já jsem velmi rázná a miluju hádání!:D

V pátek jsem jela za mojí kamarádkou a dvěma kamarády, koupili jsme si pizzu, víno a šli si sednout do parku na deku:) Máme nějaké fotky, ale nemůže se najít kabel, takže.. Budou později:) V pátek taky prohráli naši skvělý hokejisti se Švédama, což mě dost mrzí, protože vím, že oni měli na to, obhájit opět zlato ♥.

 


Komentáře

1 veronica leigh veronica leigh | Web | 15. května 2011 v 18:16 | Reagovat

češtinu zvládneš ! :* s účetnictvim jsem na tebe upřímně pyšná. mě čeká až příští rok, ale jsem sama zvědavá jak moc mě to (ne)bude bavit.
na ty fotky se těším,)

2 Fai Fai | Web | 16. května 2011 v 16:12 | Reagovat

Neboj,známky si opravíš a všechno bude fajn.:).Když si zvládla tu anglinu čeština už nebude takový problém!
Na praxi,z vlastní zkušenosti,mě taky pouštěli dřív tak snad ti to taky výjde.:)
A ty fotky chcuu.A chcu taky další video.:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama